o mnie

CZEŚĆ

Jestem Piotrek, fotograf ślubny z Białegostoku. Chętnie wykonam dla Was profesjonalną sesję. Lubię robić ładne zdjęcia. Lubię emocje. Lubię wianki i zwiewne suknie. Lubię lasy i zdjęcia pod słońce. Lubię eksperymentować. Jestem absolwentem Europejskiej Akademii Fotografii. Uczę się chwytać emocje na każdym kroku – to Wy jesteście moimi nauczycielami 😉

Zapraszam Was do zapoznania się z ofertą, do napisania mi maila, do telefonu. Chętnie umówię się z Wami na niezobowiązujące spotkanie, abym mógł poznać Waszą koncepcję na ten jedyny dzień.

FAQ

Czy fotografuję sam?

Tak, jestem samowystarczalny, jednak na specjalne życzenie klienta, przy dużym weselu jestem w stanie zapewnić obecność drugiego fotografa.

Do której godziny zostaję na weselu?

W standardowych pakietach jestem z Wami do godz 1.00 lub do zakończenia oczepin. Przy niestandardowych zleceniach (ślub w USC, krótkie przyjęcie) omawiamy godziny i koszt mojej pracy indywidualnie.

Ile wynosi zaliczka? Kiedy się rozliczamy?

Pobieram zaliczkę w wysokości 400zł, płatną przy podpisaniu umowy. Jest to bezzwrotna opłata rezerwacyjna. Pozostałą część kwoty płacicie dopiero, jak zdjęcia są już gotowe.

Czy potrzebne jest zapewnienie noclegu dla fotografa?

To zależy od miejsca wykonywania zlecenia. W województwach podlaskim, łódzkim i mazowieckim nie trzeba się o to martwić. W pozostałych przypadkach potrzebuję się przespać po weselu. Jeśli mam do przejechania więcej niż 300km, potrzebuję noclegu również na dzień przed weselem, aby być już wypoczętym na miejscu w najważniejszym dla Was dniu.

Kiedy dostajemy zdjęcia?

Fotografie oddawane są po 30 dniach roboczych od daty ostatniego dnia zdjęciowego.

Gdzie wykonuję sesje?

Nie jestem ograniczony do jakiegoś regionu, dojadę do Was wszędzie 🙂 Mieszkam w Białymstoku, jednak wesela w Warszawie, Gdańsku czy Wrocławiu nie są dla mnie problemem.

a tak przygotowuję wasze paczuszki